Union Olimpija - Šenčur 96:92

Union Olimpija je v 17. krogu Lige Nova KBM v Stožicah premagala Šenčur 96:92.

Union Olimpija je v 17. krogu Lige Nova KBM v Stožicah premagala Šenčur 96:92. Ljubljančani so izjemno slabo začeli tekmo v obrambi, saj so na polčasu zaostajali z rezultatom 60:50. V drugem delu so igralci trenerja Gašperja Okorna le strnili svoje vrste in zaigrali bolj agresivno. Tretja četrtina je tako pripadla Unionu Olimpiji z delnim rezultatom 31:14. V zadnji četrtini so Zmaji ohranili prednost in zmaga je ostala v Stožicah. Tako v obrambi kot tudi v napadu je bil pri Unionu Olimpiji najbolj razpoložen Gregor Hrovat, ki je dosegel kar 27 točk.

Zmaji bodo v nedeljo, 5.1. ob 21.00 v Stožicah gostili MZT Skopje Aerodrom v Ligi ABA. Vstopnice za tekmo Lige ABA že v prodaji preko www.mojekarte.si in na prodajnih mestih. Blagajna pred dvorano se odpre uro pred začetkom tekme. Vabljeni!