Preobrat in zmaga 84:76

Union Olimpija je v 4. krogu Lige Nova KBM v Domžalah slavila zmago 84:76.

Union Olimpija je v 4. krogu Lige Nove KBM v Domžalah slavila pomembno zmago nad aktualnimi sovenskimi prvaki Helios Suns 84:76. Zmaji so slabo začeli tekmo in predvsem v obrambi igrali premehko. V drugem polčasu so gledalci lahko videli drugačen obraz Uniona Olimpije in predvsem bolj agresivno obrambo. V četrti četrtini so Ljubljančani strli upor trdoživih Domžalčanov in zasluženo prišli do preobrata ter zmagali srečanje. statistika

Union Olimpija bo v ponedeljek, 31.10. ob 21.00 gostovala v Skopju pri Karpoš Sokolih (ABA Liga). Zmaji se na pot v Skopje preko letališča Jožeta Pućnika odpravljajo jutri. V torek ponoči letijo iz Skopja v Valencijo, kjer jih v sredo čaka tekma 7Days EuroCup. Iz Valencije se z letalom vračajo v Skopje, saj v nedeljo, 6.11. ob 17.00 gostujejo pri drugi skopski ekipi MZT Skopje Aerodrom. V ponedeljek direktno po prihodu iz letališča Jožeta Pučnika igrajo tekmo Lige Nova KBM v Stožicah (ob 18.45) z Zlatorogom iz Laškega.