Uvrstitev v polfinale!

Union Olimpija je v 10. krogu Lige Nova KBM za prvaka zmagala v Novem mestu 87:76. V polfinalu bo nasprotnik Krka!
+ Preberi več

V Novem mestu za polfinale

Union Olimpija bo jutri, v soboto, 29.4. ob 18.00 gostovala pri Krki. Srečanje bo v prenosu na RTV Slovenija 2.

MVP 9. kroga Lige Nova KBM za prvaka: Devin Oliver

Krilni košarkar Uniona Olimpije Devin Oliver je postal najkoristnejši igralec 9. kroga Lige Nova KBM za prvaka.

Upanje za polfinale ostaja

Union Olimpija je v 9. krogu Lige Nova KBM za prvaka v Hali Tivoli po napeti tekmi premagala Zlatorog iz Laškega 88:87.

V sredo v Tivoliju z Zlatorogom

Union Olimpijo v 9. krogu Lige Nova KBM za prvaka v sredo, 26.4. ob 20.00 v Hali Tivoli čaka obračun z Zlatorogom iz Laškega.

Najboljši tudi pri fantih U15

Novi državni prvaki do 15 let so postali košarkarji Uniona Olimpije, ki so v finalu v Dobrovi odpravili Janče z rezultatom 75:65.

Helios Suns - Union Olimpija 63:77

Union Olimpija je v 8. krogu Lige Nova KBM za prvaka v Domžalah slavila zmago 77:63.

Starejši pionirji v finalu

Union Olimpija U15 je v polfinalu zaključnega turnirja DP v Dobrovi premagala Zlatorog Laško 68:53. V nedeljskem finalu (ob 11.30 v OŠ ...

Starejši pionirji v Dobrovo

Na turnirju za košarkarje do 15 let bodo tekmovale ekipe Grosuplja, Janč, Uniona Olimpije in Zlatoroga.